BG EN

Гранични полицаи откриха на ГКПП „Лесово“ четирима незаконни имигранти, укрити в тир

Животът днес

Гранични полицаи откриха на ГКПП „Лесово“ четирима незаконни имигранти, укрити в тир

7554
на 10.12.2020
Гранични полицаи откриха на ГКПП „Лесово“ четирима незаконни имигранти, укрити в тир
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Гранични полицаи откриха на ГКПП „Лесово“ четирима незаконни имигранти, укрити в тир.

Вчера на пункта за влизане в България пристигнал товарен автомобил „МАН“, който превозвал мебели. При проверката на камиона граничните полицаи установили, че пломбажното въже е срязано. В товарната част, сред кашоните с мебели, те открили четирима чужди граждани – две жени, мъж и момче. Чужденците са без документи за самоличност, заявили, че са палестински граждани. Те са задържани в ГПУ-Елхово, работата по случая продължава.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО) ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО)
ново
Днес: 101
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК