BG EN

Гришо се колебае за мача срещу Естония

Тенис

Гришо се колебае за мача срещу Естония

1843
на 05.02.2013
Гришо се колебае за мача срещу Естония
Все още не е ясно дали най-добрият ни тенисист Григор Димитров ще играе за националния отбор в плейофа срещу Естония за оставане в група II на зона Европа/Африка за купа "Дейвис". След загубата 2:3 в София от Финландия ни трябва задължителна победа над отбора от Прибалтика, за да не изпаднем. Запитан дали може да се разчита на него и за следващия двубой, Гришо отговори уклончиво: "Ще видим". В новата ранглиста Димитров остана 40-и. Плейофът срещу естонците е от 5 до 7 април, а България ще бъде домакин. Това стана ясно вчера след кореспонденция между нашата федерация и международната централа в Лондон. Според първоначалната информация на сайта на купа "Дейвис" трябваше да гостуваме в Талин. Има вероятност мачовете с естонците да се играят на червени кортове в Пловдив, а не в столичната зала "София", където загубихме от Финландия.
препоръчано
Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК