ГОРЕЩО
НОВА ИДИОТИЯ В ПЛОВДИВ! Мъж стреля с арбалет по минувачи от тераса
И ПОЧВАМ ДА БЕГАМ, БАТЕ! Изловиха Кендимен в крачка. Ето къде цъфна доскорошният главсек на МВР (ВИДЕО)
Писателят Милен Русков: Виновни за убийството в Пловдив са ППДБ. Тези либералски идиоти! Те са зло и също като Картаген, то трябва да бъде унищожено!
Ген. Наско се набра за взрива в "ЕМКО". Ето какво поиска в първия работен ден на парламента
БЪЛГАРИЯ ПОЖЪЛТЯ! Опасни жеги утре в цялата страна (КАРТА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
НАТО отказа да предоставя оръжия на Украйна. САЩ от своя страна снабдяват украинската армия с оръжия в битката й срещу сепаратистите, съобщи Handelsblatt., цитиран от "Фокус". От Вашингтон снабдяват дестабилизираната от войната страна предимно с радари за откриване на артилерийски сили, както и с уреди за нощно виждане и бронирани жилетки.
препоръчано
За една част от въоръжението бе съобщено от американски вицепрезидент Джо Байдън при посещението му в бившата съветска република в петък. Украйна помоли Запада за оръжейна помощ за разрешаването на конфликта си с проруските бунтовници в източната част на страната. НАТО обаче отказа доставката на оръжия и муниции.
НОВА ИДИОТИЯ В ПЛОВДИВ! Мъж стреля с арбалет по минувачи от тераса
1984
преди 7 минути
Разкриване на реновирания стадион на ЦСКА носи VIP награди
6618
преди 1 часа


