BG EN

ДИЛЕМА НА "АРМИЯТА" Португалец държи ЦСКА в шах

Футбол

ДИЛЕМА НА "АРМИЯТА" Португалец държи ЦСКА в шах

12287
на 10.06.2019
ДИЛЕМА НА АРМИЯТА Португалец държи ЦСКА в шах
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

ЦСКА води преговори с бранителя Нуно Томаш, който бе преотстъпен в отбора през пролетта. Армейците искат да задържат португалеца за постоянно, но той още не е дал отговор дали е съгласен.

Червените са се разбрали без проблеми с Беленензес, който държи правата на Томаш. Самият футболист обаче се колебаел дали да продължи кариерата си в Борисовата градина, или да остане в Португалия, където има друга опция.

23-годишният Томаш се представи на задоволително ниво с червения екип, като имаше няколко доста солидни мача. Той беше използван в центъра на защитата и като ляв бек. Предвид селекцията дотук, в случай че Томаш остане в ЦСКА, ще е опция за сърцето на ариергарда.

На този етап армейците разполагат с трима в тази зона - Бодуров, Чорбаджийски и Гълъбов, но искат още един играч, за да имат две алтернативи. Нуно Томаш записа 12 мача в първенството и 3 за купата през изминалата пролет. В тях получи само 1 жълт картон. Португалецът има и 30 участия в елита на родината си, всичките за Беленензес.

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Диана Дамянова ШАМАРОСА Гюров за издънката му в Брюксел: Как е възможно да кажеш, че решението на парламента е незаконно?! Седя, чета и не мога да повярвам Диана Дамянова ШАМАРОСА Гюров за издънката му в Брюксел: Как е възможно да кажеш, че решението на парламента е незаконно?! Седя, чета и не мога да повярвам
ново
Днес: 38
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК