ДРАМА НА "АНФИЙЛД": Почина майката на Юрген Клоп - мениджърът на Ливурпул не може да се сбогува с нея заради COVID-10
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп научи съкрушителна вест по-рано днес. На 81-годишна възраст е починала майката на известния германски треньор – Елизабет Клоп.
Специалистът от Щутгарт няма да може да присъства на погребението на своята родителка поради мерките и рестрикции, свързани с пандемията от коронавирус.
"Сега тя е на по-добро място. Казвам го това като вярващ християнин. Тя беше истинска майка в най-добрия смисъл на думата", каза 53-годишният Клоп, който за последно е посетил своя родител на 80-годишния рожден ден на Елизабет.
"Фактът, че не мога да присъствам на погребението, е гаден заради ужасните времена, в които живеем и условията, които са, но вярвам, че ще направим красива церемония в паметта ѝ, когато имаме възможност", добави Клоп, цитиран от "Гонг".


