ГОРЕЩО
Радев анонсира предстояща среща с Алексадър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
Паун Цонев в ПИК и "Ретро": Българското здравеопазване – болните носят щастие! Директорите на болници с космически заплати да кажат „мерси“ на Иван Костов
МЪЛНИЯ! Осъдиха окончателно Асен Василев след 4-годишна битка
Америка
Държавният департамент на САЩ потвърди, че „няколко“ американци са отвлечени в Йемен
4601
на 31.05.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Няколко американски граждани са задържани в Йемен, съобщи представител на Държавния департамент в неделя, след като по-рано се появи информация, че поне четирима граждани на САЩ са държани като заложници от шиитските бунтовници.
препоръчано
Държавния департамент е запознат с „информацията, че няколко американски граждани наскоро са били задържани в Йемен“, казва представител на външнополитическото ведомство пред AFP и допълва, че „ние правим всичко по силите си за освобождаването на тези лица“. Но без да може да потвърди подробности относно колко са лицата и кой ги държи.
свързани новини
Властите в Йемен отказаха да преговарят с бунтовниците
3739
на 31.05.2015
Извънредно положение в Юта заради горски пожари
1769
преди 13 минути
Цената на петрола падна под 73 долара за барел
3653
преди 1 часа
Нов трус във Венецуела, този път от 4,7 по Рихтер
5430
преди 3 часа
Тръмп се връща да вечеря в хотела, в който се опитаха да го убият
6072
преди 15 часа


