ГОРЕЩО
ПЛАН ЗА МЕСТНАТА ВЛАСТ: Радев пази министрите, праща депутати в битката за кметове
Интензивен е трафикът на ГКПП ''Калотина'' и "Капитан Андреево"
Искаме да сме просперираща и успешна държава, нали? Тогава не трябва да мислим всеки успешен за "мръсник"
ПЛАЖЕН АВГУСТ! Слънцето грее щедро, полъхва лек източен вятър, въздухът е с температура до 36°, а морската вода 25° (КАРТИ)
Имотният крал Демерджиев се препоти на въпрос за богатството му - измисли абсурдно обяснение за евтиното Порше
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицията в Севливо разби домашна оранжерия за отглеждане на марихуана, съобщиха от областната дирекция на МВР в Габрово.
препоръчано
След обстойна проверка в частен дом служителите на реда се натъкнали на 82 кофички с грижливо отглеждани посадъчен материал и разсад с височина между 10 и 50 см. При извършения полеви наркотест растенията реагирали на наркотичното вещество „марихуана”.
Срещу 62-годишния собственик на имота е започнато съдебно производство.


