ГОРЕЩО
ЖАЛКА РАБОТА! Денков цъфна посърнал пред медиите - чуди се какво да измисли за охраната на Пеевски
Разкриха защо Бриджит шамароса публично Макрон
ГОРЕЩО В ПИК! Кметове запалиха телефона на Радев - молят го спешно да реши ТОЗИ ОГРОМЕН ПРОБЛЕМ
Брутално убийство в циганската махала в Монтана, жертвата е рецидивистът Цанко Докторчето
Калин Стоянов гневен: Божанов нарече смъртта на шестима души, сред които дете и младеж, бутафория... (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Постепенно се нормализира ситуацията с електрозахранването в засегнатите селища в Югоизточна България. Това съобщиха от пресцентъра на "EVN България". Над 50 аварийни екипи на дружеството работят по нормализиране на електроснабдяването.
По-голямата част от засегнатите малки селища и махали са на територията на област Смолян. В родопската част на област Пазарджик има авария на 110-киловолтов електропровод, собственост на Електроенергийния системен оператор (ЕСО). "EVN България" продължава да оказва необходимото съдействие на ЕСО.
От дружеството посочват, че продължава да действа Кризисен щаб с цел координиране на действията по възстановяването на електрозахранването.
препоръчано
Премиерът Румен Радев свиква среща за овладяване ръста на цените
7649
преди 1 часа
Разкриха защо Бриджит шамароса публично Макрон
60848
преди 2 часа


