BG EN

Едуард Сноудън е отправил шест нови запитвания за убежище

СВЕТЪТ ДНЕС

Едуард Сноудън е отправил шест нови запитвания за убежище

4619
на 05.07.2013
Едуард Сноудън е отправил шест нови запитвания за убежище
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бившият служител на ЦРУ Едуард Сноудън е отправил запитване за убежище към още шест страни, предаде АФП, позовавайки се на данни от „Уикилийкс”.

препоръчано

Смята се, че в момента 30-годишният американски гражданин се намира на летището в Москва и очаква да получи убежище в някоя държава. По-рано Сноудън отправи такова искане към 21 страни.

От сайта „Уикилийкс” поясниха, че няма да обявяват имената на страните, от които Сноудън е поискал убежище, заради опитите за намеса на САЩ.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Бившият социален министър Христина Христова с експертен коментар: Първите крачки на новите управляващи са полезни (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Бившият социален министър Христина Христова с експертен коментар: Първите крачки на новите управляващи са полезни (ВИДЕО)
ново
Днес: 84
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК