BG EN

Експерти: Борбата с екстремизма ще наложи ограничения на гражданските свободи

ЧАС ПИК

Експерти: Борбата с екстремизма ще наложи ограничения на гражданските свободи

2576
на 13.01.2015
Експерти: Борбата с екстремизма ще наложи ограничения на гражданските свободи
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Терористичните атаки в Париж заставиха европейските политици да погледнат на проблема за „вътрешния тероризъм” от друг ъгъл, пише „РБК Дейли”, цитирана от "Фокус". И бюрократите, и експертите признават, че борбата с екстремизма ще наложи ограничения на гражданските свободи, до което в последно време прибягват и в САЩ.

препоръчано

Правозащитни организации предупреждават срещу използването на атаките като предлог за масово наблюдение на личния живот на гражданите,  

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV: Румен Радев поздрави огнеборците и гражданите: Навсякъде около нас гори, но в България до момента няма опустошителни пожари (ВИДЕО) ПИК TV: Румен Радев поздрави огнеборците и гражданите: Навсякъде около нас гори, но в България до момента няма опустошителни пожари (ВИДЕО)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК