BG EN

ЕКШЪН ЗА ЧАО: Скандал беляза началото на ваканцията на парламента - Ченчев нападна Георг Георгиев от ГЕРБ

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

ЕКШЪН ЗА ЧАО: Скандал беляза началото на ваканцията на парламента - Ченчев нападна Георг Георгиев от ГЕРБ

125107
на 16.08.2024
ЕКШЪН ЗА ЧАО: Скандал беляза началото на ваканцията на парламента - Ченчев нападна Георг Георгиев от ГЕРБ
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Скандал разтресе парламента. Иван Ченчев от БСП нападна Георг Георгиев от ГЕРБ в хода на питанията за хранилището за ядрени отпадъци към министъра на енергетиката Владимир Малинов. 

препоръчано

"Трогнат съм от групата на ГЕРБ", каза Ченчев, наричайки Георгиев "тоя", който според него бил станал депутат прескачайки останали кандидати.  

Изслушването на министър Владимир Малинов бе по точка първа от дневния ред на парламента в последния му работен ден преди ваканцията.

Според него до момента на територията на страната няма проучване за хранилище за съхраняване на ядрени отпадъци. Извършвани са само предварителни проучвания за геоложки условия в Мизийската плоча, уточни министър Малинов.

До 2050 година е срокът за изграждане на хранилището за загробване на ядрени отпадъци.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 111
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК