BG EN

Емануела с кеф: Свалих маската на Христо!

ХИТ ГАЛЕРИЯ

Емануела с кеф: Свалих маската на Христо!

33225
на 31.10.2016
Емануела с кеф: Свалих маската на Христо!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

По време на последните елиминации в Къщата на ВИП Брадър, Емануела призна, че е вкарала в опасен акапан актьора Христо Живков.

Свалих маската му, заяви с неприкрито удоволствие фурията. Певицата беше категорична, че грам не си пада по секссимвола и го е напила най-демонстративно, само и само да го изложи пред всички останали.

Забелязах как ме гледа още като влезе в Къщата. В същото време, всичко говореха коло е принципен и как държи на жена си. А той ме гледаше странно! Е, доказах какъв е, изсмя се в изповедалнята Емауела, докато номинираше именно Христо.

Актьорът пък призна, че Емануела действително играе много агресивна, има бърз ум и е успяла да го изиграе, напивайки го с шот. Изпитвам страшен дискомфорт и ми е много зле, за което е виновна Емануела, оплака се Христо.

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Топ анализаторът проф. Мермерски с прогноза ще се стигне ли до мир между САЩ и Иран: За европейците войната в Украйна е по-страшна - тя ни разорява икономически (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Топ анализаторът проф. Мермерски с прогноза ще се стигне ли до мир между САЩ и Иран: За европейците войната в Украйна е по-страшна - тя ни разорява икономически (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК