BG EN

Заковаха наши мошеници за кражба от банкомат в Израел

Близък изток

Заковаха наши мошеници за кражба от банкомат в Израел

22147
на 30.04.2018
Заковаха наши мошеници за кражба от банкомат в Израел
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Двама български туристи бяха арестувани заради мошеничество в Израел, предава Нюзру. Задържането стана в столицата на близкоизточната държава Тел Авив. Полицията е получила сигнал от клон на банка.

препоръчано

Финансовата институция е била залята от клиентски оплаквания за проблеми с тегленето на пари от банкомат, а при проверка в устройството е намерено уред за скимиране. Служителите на реда са открили двамата туристи в квартира.

При полицейската акция са били конфискувани устройства за заснемане на данни и фалшиви кредитни карти.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 126
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК