BG EN

Започва издаването на смъртни актове за загиналите в Горни Лом

ЧАС ПИК

Започва издаването на смъртни актове за загиналите в Горни Лом

2687
на 01.11.2014
Започва издаването на смъртни актове за загиналите в Горни Лом
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

 Изтече двуседмичният срок за обжалване на решението на Районния съд в Белоградчик за издаване на смъртни актове на 15-те загинали при взрива в завода за боеприпаси до село Горни Лом, пише Трибали.

препоръчано

Следващата седмица близките на загиналите ще могат да ги получат в Община Чупрене. От понеделник ще започне издаването на смъртните актове на 15-те загинали при взрива в завода за боеприпаси до село Горни Лом, съобщиха от община Чупрене. “
След издаването на удостоверенията за наследници ще може да започне изплащане на обезщетенията, които държавата и институциите отпуснаха на семействата на загиналите.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК