ГОРЕЩО
СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО)
Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО)
Брутална саморазправа с Асен Василев: Такова 7-минутно унижение от парламентарната трибуна не е имало скоро (ВИДЕО)
ВИЖТЕ ЦЯЛАТА ИСТИНА за Станислав Цанов! Как ютубърът окраде създателя си Волен Сидеров и си купи къща за близо милион
Кирил Петков се опита да подкопае етническия мир в България
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Заради пандемията от китайския вирус и извънредната ситуация, няма да се проведе традиционният, 29-и събор на каракачаните в България, който бе планиран за края на август в местността Карандила край Сливен.
препоръчано
Решението за отлагане на проявата, която събира между 3 и 4000 души от Южна България и Северна Гърция е взето от управителния съвет на Федерацията на културно-просветните дружества на каракачаните.
"За нас животът и здравето на хората са най-важни. Насочваме усилията си към 30-то, юбилейно събиране, което ще бъде през август догодина на същото място!", казаха организаторите, цитирани от "Монитор".
свързани новини
Българските каракачани се събират на национален събор
35823
на 24.08.2019
За 27-и път край Карандила се събраха каракачани от цялата страна
29448
на 25.08.2018
СИЛНА ВЯРА: Този светец направил нещо немислимо и живял така 33 години
9522
преди 1 часа
Българският патриарх Даниил чества своя имен ден
5303
преди 1 часа
От 3 февруари 2026 г. влиза в сила еднодневна винетка за 4,09 евро
5414
преди 2 часа


