ГОРЕЩО
Злобата и посредствеността ще провалят ПП-ДБ
ПОВЕЙ НА ПРОЛЕТ: Облаци, дъжд и топло време. Температурите стигат до 14 градуса (КАРТА)
Нови ЗЛОВЕЩИ РАЗКРИТИЯ по случая "Петрохан" - убитите завели 13-годишно дете в Мексико, издирваният Калушев бил духовен водач на сектата (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Виктор Димчев шокиращо за случая "Петрохан": Това е секта, правили са оргии! Синът на Яни Микулев се е хвалил пред своя съученичка, че има богат любовник. Има и клипчета от хижата. Мъжете от ППДБ са преки участници в тези събития (ВИДЕО)
НОВИ РАЗКРИТИЯ: Убитите рейнджъри наредени до кучешка колиба край хижата като при ритуална екзекуция - няма следи от влачене на телата
Америка
Заради лошото време Тръмп отмени посещението си на американско военно гробище
8766
на 10.11.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Президентът на САЩ Доналд Тръмп в събота отмени пътуването си до американско военно гробище от Първата световна война във Франция заради лошото време, съобщиха от Белия Дом, предава AFP.
препоръчано
Американският президент, който е в Париж за мероприятията по случай отбелязването на 100-годишнината от края на ПСВ, отмени посещението си на бойното поле и гробището в Боа Белау заради „трудности с графика и логистиката, причинени от времето“, се казва в съобщението.
Доналд Тръмп обяви кой е виновен за горските пожари в Калифорния
18352
на 10.11.2018
Макрон прие Тръмп на важна среща в Париж
11418
на 10.11.2018


