ГОРЕЩО
Колтуклиева приземи GenZ-тата: Не вие свалихте правителството, то само подаде оставка! Покровителите ви от ППДБ стремглаво губят подкрепа
ЗАТЕГНЕТЕ КОЛАНИТЕ! Първият пиар на ПП: Борисов не е миноритарен акционер. След изборите през април ще има още едни
Осветлиха схемата на фейсбук министъра Христанов за стадото на бай Рибан (ВИДЕО)
НАПРЕЖЕНИЕТО ЕСКАЛИРА! Иран отхвърля предложенията на САЩ, Тръмп праща 7000 войници да атакуват по суша
МОДА ЛИ Е, ЧУДО ЛИ Е! 22-годишна кандидат-депутатка на ППДБ хвъли в шок Мрежата - цъфна на откриването на кампанията с криви нокти като на граблива птица (СНИМКИ)
Образование
Зрелостници се явяват на матура по желание, а седмокласниците – на изпит по чужди езици
5261
на 27.05.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
На 27 май в 7.10 часа, в Министерството на образованието и науката журналист ще изтегли изпитния вариант за държавен зрелостен изпит по желание за явяващите се по немски език, по испански език, по история и цивилизации и по химия и опазване на околната среда, съобщиха от МОН.
препоръчано
Изпитът за зрелостниците започва в 8.00 часа. Същия ден в 10.00 часа започва националното външно оценяване по чужди езици за учениците в 7. клас.
Охранител малтретира ученик в Севлиево, проверяват случая
19180
на 20.03.2026
Откриха филиал на елитен университет в Добрич
24717
на 14.03.2026


