ГОРЕЩО
Зафиров: За момента няма причина "БСП-ОЛ" да преосмисли участието си в управлението
Публикуваха новия проектобюджет за 2026 г. - eто основните му параметри
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ОСТАВА ОБЛАЧНО! Вали в планините, в Централна и Западна България. Над Странджа гърми (КАРТИ)
МВР да осигури свита за водача на бунта Мирчев, а за гостите на ококорения протест - Черепа и Бобокови, ВИП-зона с масички, напитки, топли завивки и газово отопление
НАЙ-ВАЖНОТО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Проф. Божидар Димитров: Борисов подаде оставка, за да се отърве от рeформаторите! ГЕРБ води с 10%, защото хората на червените феодали няма да гласуват за БСП
74249
на 12.02.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бойко Борисов подаде оставка, за да се отърве от реформаторите. ГЕРБ води с 9-10% на БСП, защото червените феодали, които Корнелия Нинова отстрани, ще кажат на работниците си да не гласуват за БСП. Може би нещо се е случило в спалнята на Румен Петков и Татяна Дончева.
препоръчано
Това заявява в седмичното коментарно предаване на ПИК ТV проф. Божидор Димитров.
И още: ще участва ли в новия конкурс за шеф на Националния исторически музей, ще влезе ли в листите на ГЕРБ, защо американски сенатор поиска подялбата на Македония между България и Косово и каква е ролята му за този акт!
Гледайте на живо в седмичното коментарно предаване на ПИК ТV "Час ПИК" от 18 до 20 ч.!
свързани новини


