ГОРЕЩО
Обявиха 100 ХИЛЯДИ ДОЛАРА награда за информация за Ивайло Калушев
БСП провежда съдбоносен конгрес
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
Злобата и посредствеността ще провалят ПП-ДБ
ПОВЕЙ НА ПРОЛЕТ: Облаци, дъжд и топло време. Температурите стигат до 14 градуса (КАРТА)
Акценти
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Стефан Янев привика областните управители в Министерски съвет - разпореди задачи на Кацаров и Комитова (ОБНОВЕНА)
42554
на 23.06.2021
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Служебното правителство начело със Стефан Янев заседава. Очаква се на заседанието да бъде увеличена пенсията за старост.
препоръчано
"Днес, преди да се заемем с дневния ред, няколко думи за ситуацията и усилията, които правим за подобряване на условията в страната, подготовката за изборите и текущите задачи", каза премиерът Стефан Янев.
Той допълни, че са поканени областните управители, които да кажат докъде са с подготовката за изборите.
"Отвън има протест за бъдещето на детската болница. Ще помоля министрите Кацаров и Комитова да направят една среща с тези хора, да видим дали ще можем ще намерим решение и можем да си бъдем полезни", завърши служебният министър-председател.


