ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Симеон Дянков и Асен Василев обядват в един и същи ресторант (СНИМКИ)
ГОРЕЩО В ПИК! Плъзна слух, че телефонът на Алексей Петров е разкодиран - ето каква е истината
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Диана Дамянова с екшън коментар за президентските избори и мераците на Кандев и Христанов: Йотова ще е на балотаж с голяма преднина, ако бъде подкрепена от Радев (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Петър Кичашки с топ анализ какво ще се случи след мирното споразумение между САЩ и Иран. До края на годината Тръмп ще свали картите на Путин и за Украйна (ВИДЕО)
СТУПОР НА "ПОЗИТАНО" 20: Тайният план на Радев разтресе БСП
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ново звено в МВР ще се бори с телефонните измами. Това заяви пред Нова тв вътрешният министър Пламен Узунов. „До този момент е нямало такова звено”, каза той.
препоръчано
Относно справянето с битовата престъпност Узунов допълни, че служителите на реда са изведени от кабинетите. „Засилили сме и наблюдението над криминалния контингент”, добави министърът.
Както е известно, ало-измамите са сред най-ширещите се престъпления и всеки ден някой възрастен човек става жертва на заблуда по телефона, давайки големи суми на престъпниците.
Баба даде над 8 бона на „полицай“ да я отърве от ало измамници
12121
на 08.03.2017
Ало-бандит влиза в затвора за измама с 4950 лв. и $ 900
10782
на 27.02.2017
ПОРЕДНАТА АЛО-ИЗМАМА: Възрастна жена е дала 5500 лева на телефонни бандити
15061
на 24.02.2017
Зъл гений се представя за майор, скубе пари с ало измами от старци
10688
на 21.02.2017


