BG EN

Издирван мъж с две присъди се укривал почти година – ето къде го откриха

Региони

Издирван мъж с две присъди се укривал почти година – ето къде го откриха

18685
на 05.11.2020
Издирван мъж с две присъди се укривал почти година – ето къде го откриха
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Полицаите установиха и задържаха 35-годишен столичанин с две влезли в сила присъди. Едната е от 4 години затвор за кражба в условията на рецидив, а другата - 8 месеца лишаване от свобода.

препоръчано

Мъжът е обявен за издирване в края на 2019 г., но заради обявена от него нужда от медицински прегледи, му е позволено да ги извърши с условието да представи резултатите от тях на съдебните власти в началото на тази година. След като не спазил това условие, издирването му е подновено. Не след дълго криминалистите са попаднали на следите му и го открили в село Мрамор.

В момента мъжът е задържан и предстои да бъде предаден в Централния софийски затвор, където да изтърпи наложените му наказания, съобщава Монитор. За случая е уведомена прокуратурата.

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО) Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
ново
Днес: 64
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК