ГОРЕЩО
ТЛЪСТИ ПАЧКИ: Над 30 000 евро откриха в дома на задържания за подкуп шеф на ВиК в Несебър
ИЗВЪНРЕДНО! Главсекът Любомир Николов разказа шокиращ случай: Спряхме 20-тонна подвижна бомба (ВИДЕО)
Христо Ахтаподов: Мальовица вече е на световната карта на фристайл сноуборда. Не бива да спираме развитието ѝ
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Депутатите на Радев поискаха Сметната палата да направи одит на публичните финанси за последните шест години
Спор за Фейсбук група извади наяве президентския им план - Божанов не видя проблем 45 хиляди фенове на Киро да бъдат преопаковани като ултраси на Гюров
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
38-годишен мъж е привлечен като обвиняем за кражба на агне, пише Мироглед.
препоръчано
Престъплението е извършено на 2 март тази година.
Жител на пернишкото с. Богданов дол се оплакал, че от кошарата му е откраднато едно агне. Органите на предприели разследване. В резултат на проведените оперативно-издирвателни и процесуално-следствени действия, в кражбата е обвинен 38-годишният Я.В. от с. Богданов дол.
Мъжът е криминално проявен, познат предимно с кражби. Осъждан е с влезли в сила условни наказания. Наложена му е мярка за неотклонение „подписка”. Законът предвижда до 8 години лишаване от свобода.
СЛЕД ЗРЕЛИЩНАТА АКЦИЯ: Шефът на ВиК-Несебър е задържан заради получен подкуп
23405
преди 5 часа
След акцията в Несебър: Ще останат ли в ареста задържаните шефове от ВиК
8023
преди 8 часа
Изплуваха НОВИ СМРАЗЯВАЩИ ПОДРОБНОСТИ за ТРАГЕДИЯТА с убитите ученици край Мездра
151893
на 28.06.2026
Съдът наложи постоянна мярка за обвиняемия за катастрофата в Мездра
10167
на 27.06.2026


