ГОРЕЩО
ПЪРВО В ПИК: ГЕРБ с извънреден конгрес заради Делян Добрев и Живко Тодоров
ПРЕЗИДЕНТСКА БЪРКОТИЯ: Пълен разпад на координацията - ПП и ДБ се разминаха за Гюров
КЪРВАВ ИНЦИДЕНТ: Бой и стрелба на плаж край Варна, двама са с опасност за живота
Йотова РАЗКРИ защо кресливите опоненти на Радев го атакуват за патриарх Кирил и ОТСЕЧЕ: България държи "златната карта" в Европа
Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Във вторник Израел е тествал пускова система, съобщава икономическият вестник Globes.
препоръчано
Тестът е извършен в базата Палмахим, южно от Тел Авив. Системата може да служи за изстрелване на ракета-носител „Шавит“, с която се извеждат в орбита малки изкуствени спътници. Тя обаче може да бъде използвана и за изстрелването на балистичната ракета „Йерихон“.
Министерството на отбраната заяви, че изстрелването е било планирано в рамките на неговата програма за изпитания. Ведомството обаче не даде повече информация за вида на системата.
свързани новини
Израел и "Хамас" временно се помириха
6795
на 25.10.2012
Броят на заразените с Ебола в Конго се увеличава
9656
преди 7 часа
Мълния удари жена в Полша - бури и наводнения връхлетяха Централна Европа
10929
преди 8 часа


