ГОРЕЩО
УДАРИ ДЖАКПОТА: Коцето лапва 95 000 евро от държавата заради разпарчетосано "Ауди"
Петър Стоянов е последният политик, видял Ванга жива - ето го предсказанието й, което се сбъдва с АБСОЛЮТНА ТОЧНОСТ
СЛЕД БУРЯТА ВЪВ ФЕЙСБУК: Защитата на Проданов ѝ излезе скъпо - Диамант изчезна от социалната мрежа
Фалшивият герой Мирчев и обсесията му по Пеевски - "Да България" е партия с отпаднала необходимост
Кузман Илиев разби опозицията: Борисов и Асен Василев нямат право да говорят за бюджета - кой отвори кутията на Пандора? (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Иран може да възстанови напълно капацитета си за добив на петрол за по-малко от три месеца. Това заяви във вторник във Виена иранският министър за петролодобива, цитиран от AFP.
В момента Иран добива 2,7 милиона барела на ден, докато пълният капацитет на страната е 4 милиона барела дневно.
По време на 165-ото събрание на Организацията на страните износителки на петрол министър Биджан Намадар Занганех заяви, че след свалянето на западните санкции Иран ще може да възстанови добива си за по-малко от три месеца.
препоръчано
Свлачища във Филипините убиха четирима души след проливни дъждове
1848
преди 27 минути
Великобритания обяви нов пакет санкции срещу Русия
2894
преди 53 минути
Полша започна подготовката за посещението на папа Лъв XIV
6271
преди 4 часа


