ГОРЕЩО
Радев трябва да бъде спрян
ДПС-Ново начало на митинг в защита на стабилността в държавата
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Опозиционната Партия на комунистите в Република Молдова поиска министърът на транспорта и пътната инфраструктура Юрий Киринчук да подаде оставка, тъй като е направил оскърбителни изказвани спрямо гражданите на Руската федерация, предава агенция ТАСС, цитирана от "Фокус". Позицията е изразена по време на протест пред молдовското транспортно министерство, в който са участвали депутати и десетки граждани на страната.
„Депутатът не просто наруши етичните норми, но и Наказателния кодекс, който отчетливо квалифицира действия, насочени към разпалване на национална вражда и омраза, като углавно престъпление“, заяви представител на опозиционната партия.
препоръчано
свързани новини
Молдова ще се промени заради Приднестровието
7579
на 19.10.2016
H&M затваря над 200 магазина
11294
преди 5 часа
Германка опожари скъп автомобил с празничен фойерверк
6101
преди 5 часа
Арестуваха мъж за размирици на летище Хийтроу
7932
преди 7 часа


