ГОРЕЩО
Ще сбъдне ли Илияна Йотова пророчеството на Ванга?
ТУРБУЛЕНЦИЯ: Радан Кънев стяга редиците в ДБ, прибира Ивайло Мирчев от прожекторите
ПЛАН ЗА МЕСТНАТА ВЛАСТ: Радев пази министрите, праща депутати в битката за кметове
Александър Йорданов: Инициаторите на декемврийските протести не си падат по мисленето и сега ручат жабетата
Майката на Ирина Диамант спретна див скандал в банков офис - клиенти и служители се хванаха за главата
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Повдигнаха обвинение на кмета на Генерал Тошево. Определена е гаранция за освобождаването му в размер на 10 000 лева.
препоръчано
Припомняме, че тази сутрин малко след 9:30 часа, Валентин Димитров беше пуснат от ареста на Първо РПУ в Добрич, където беше задържан.
Задържането на Димитров е по искане на европейската прокуратура. Той беше задържан по разследване за измама с евросубсидии.
Съмненията на хората на Лаура Кьовеши са, че той е подал невярна информация за строителни-монтажни работи, неизпълнени в срок по проект за повишаване на енергийната ефективност в социални жилища.
свързани новини
Пуснаха кмета на Генерал Тошево от ареста, посрещнаха го с викове "Свобода“
11883
на 10.08.2023
Социалисти и граждани бранят арестувания кмет на Генерал Тошево
10682
на 10.08.2023


