ГОРЕЩО
Седем задържани при акцията в кметство "Приморски" по случая "Баба Алино"
НОВА ТРАГЕДИЯ! Две деца загинаха при катастрофа на пътя Мездра - Бодунец
ПОСЛЕДНИТЕ ДУМИ на убитата в Угърчин Даниела: Умирам, извикайте линейка
Истината зад отказа на Дара да участва в бляскавия фестивал в Баку
Гълъб Донев за бюджета: Хората да са спокойни, ще се справим с това трудно положение
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"За мен би било чест да играя за Манчестър Юнайтед", призна защитникът на Реал Мадрид Фабио Коентрао. Португалският национал бе близо до трансфер на "Олд Трафорд" през лятото на 2013 година, но в крайна сметка сделката пропадна.
"Червените дяволи" обаче продължават да имат интерес към крайния бранител, като в крайна сметка той може и да смени клубната си принадлежност след края на сезона. "Още тогава заявих, че имам желание да играя за Манчестър Юнайтед. Това е един от най-добрите отбори в света, на който аз много се възхищавам. За мен би било чест да играя там", коментира Коентрао пред испанския вестник "AS".
препоръчано
Изненада! Кристиано Роналдо спял със сестрата на Коентрао
20963
на 15.02.2015


