BG EN

Кола блъсна жена на пешеходна пътека в Пазарджик

Инциденти

Кола блъсна жена на пешеходна пътека в Пазарджик

12129
на 22.01.2025
Кола блъсна жена на пешеходна пътека в Пазарджик
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Жена е блъсната на пешеходна пътека в Пазарджик, съобщиха от Областна дирекция (ОД) на МВР в Пазарджик. Сигналът за инцидента е получен в сряда сутринта.

препоръчано

След пристигане на място полицаите установили, че водач на лек автомобил е блъснал жена на 40 години от Пазарджик. Тя е транспортирана в Многопрофилната болница за активно лечение (МБАЛ) - Пазарджик, към момента се очаква информация за състоянието ѝ, добавиха от полицията.

Пробата за употреба на алкохол и наркотици на водача на автомобила са отрицателни. На място има екип на „Пътна полиция”.

Общо 10 тежки катастрофи са станали в страната през изминалото денонощие, съобщиха по-рано от МВР на своя уебсайт. Пострадали са 10 души, загинали няма. От началото на януари на територията на страната са станали 302 тежки пътнотранспортни произшествия, при които са загинали 15 души, а 367 са ранени.

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО)
ново
Днес: 53
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК