BG EN

Кола се заби в двор на къща край Благоевград

Инциденти

Кола се заби в двор на къща край Благоевград

7119
на 17.03.2023
Кола се заби в двор на къща край Благоевград
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Кола се заби в двор на къща край Благоевград. Шофьорът катастрофира рано тази сутрин на третокласния път Падеш-Благоевград.

препоръчано

Пътният инцидент е станал в 6:00 часа на входа на село Покровник. Автомобилът се отклонява, къса телената ограда и влиза в двора на къща.

Разбит е и зидът на оградата, автомобилът е минал на сантиметри покрай оранжерия и дърво в двора.

Водачът е транспортиран в болница. След изследванията на скенер ще бъде тестван за алкохол и наркотици.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ПИК TV! Адвокат Мария Петрова с остър коментар: Министрите на здравеопазването са все повече сламени човеци (НА ЖИВО) ПИК TV! Адвокат Мария Петрова с остър коментар: Министрите на здравеопазването са все повече сламени човеци (НА ЖИВО)
ново
Днес: 55
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК