ГОРЕЩО
НЕОСПОРИМ ФАКТ! Тол камери заснели шофьора, който уби две деца и един баща на АМ "Тракия", с телефон в едната ръка и с чаша в другата
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Черно Море привлече първите две нови попълнения - Георги Андонов и юношата на клуба Николай Минков.
препоръчано
По-рано днес те се срещнаха с изпълнителния директор на "моряците" Марин Маринов и уточниха личните условия по договорите си.
Андонов е играл за Черно море и при предишния престой на наставника Никола Спасов, а юношата Николай Минков се завръща в отбора, след като бе даден под наем на Добруджа.
Станаха ясни също и 4 от контролите на моряците за лятната подготовка. На 25 юни варненци срещат новия член на втория ешелон Черноморец Балчик. На 7 юли гостуват на Левски, на 10 юли приемат Дунав и на 13 юли гостуват на Созопол. Щабът на варненци търси съперници за още три проверки.
свързани новини
Бакари остава в Черно море, Марк Клок си тръгва
14837
на 20.05.2016
Никола Спасов: Оставам в Черно море, "Левски" ще съжалява за Стойчо
14205
на 14.05.2016
Черно море разби "Ботев" (Пловдив) на "Тича"
11197
на 14.05.2016


