ГОРЕЩО
Доналд Тръмп на 80! Ето как ще посрещне празника си
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Разбиха група за рекет, изнудване и проституция (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Полицията залови изтощени до смърт 33 нелегални мигранти - лутали се в гората дни наред, яли трева и пили вода от блатата
СЛЪНЧЕВО! Ведрият ден няма да се размине без облаци и валежи, особено над планините (КАРТИ)
ОБРЕЧЕНИ НА ПРОВАЛ: Цветанка Андреева разби надеждите на ПП-ДБ за президентските избори
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Координиращ прокурор ще приема сигнали за инциденти в центровете за спешна помощ и общинските и държавни болници в София. Това съобщи изпълняващият длъжността районен прокурор на София Радослав Димов, съобщава БНТ.
препоръчано
Заповедта за назначаването на координиращия прокурор ще влезе в сила до края на деня. Неговият телефон ще бъде изпратен до центъра за спешна помощ и лечебните заведения, със спешен прием и родилни отделения в столицата.
Идеята е в случай на инцидент лекарите да се свързват с коордниращия прокурор, който да разпредели случая на свой колега след консултации с разследващите полицаи. До мярката се стигна, заради зачестилите случаи на физическа агресия срещу медици.
Ремонтират основно сградата на вековно читалище в Земен
3845
преди 1 часа
НОВА КРЪВ! Още един моторист се размаза на Околовръстното на София
12105
преди 2 часа


