Кошмарен дебют за Топузаков! "Сините" се бориха, но не успяха, а Гонзо...

60532
на 26.10.2016
Кошмарен дебют за Топузаков! Сините се бориха, но не успяха, а Гонзо...

Кошмарен дебют за Елин Топузаков начело на "сините". Отборът на "Левски" София се бори, но не успя в мача за Купата срещу Черно море. Така след футболна драма на терена, "моряците" продължават във фазата на четвъртфиналите.

Цветков откри за гостите в 3-та минута, след това Бакари до края на полувремето удвои авансът на гостите. "Сините" нацелиха греда през първите 45 минути и пропуснаха да реализират при още много голови положения.

През второто полувреме натискът на "Левски" доведе до резултат за домакините. Попадения на Адениджи и Пиргов.

Така срещата влезе в продължения, а Цветков с 2-я си гол в мача се превърна в герой за гостите. 3:2 за Черно море, отборът се представя много добре в шампионата, а вече се класира и за четвъртфиналите на турнира за Купата. Силен сезон се очертава за Георги Иванов - Гонзо и подопечните му.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 10 май - Овните да внимават в отношенията с близки и познати, неприятна новина ще ядоса Водолеите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 10 май - Овните да внимават в отношенията с близки и познати, неприятна новина ще ядоса Водолеите
САМО В ПИК TV! Мария Габриел проговори защо не е в евролистата на ГЕРБ и дали е обидена заради проваленото й премиерстване (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Мария Габриел проговори защо не е в евролистата на ГЕРБ и дали е обидена заради проваленото й премиерстване (ВИДЕО)