ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК TV! Евродепутатът Емил Радев: Схемите в "Баба Алино" са ставали под широко затворените очи на Благомир Коцев (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Диана Дамянова с екшън коментар за президентските избори и мераците на Кандев и Христанов: Йотова ще е на балотаж с голяма преднина, ако бъде подкрепена от Радев (ВИДЕО)
ИЗНЕНАДВАЩО: ЕП не свали имунитета на Никола МИнчев
ПИК TV! Мирослав Найденов: "Кошница с грижа" е добра инициатива, стига да не се изкривява по веригата и да го отнасят най-малките (ВИДЕО)
Арестуваха влогъра Стоян Колев
Животът днес
Късметлия! Пометеният от влак пловдивчанин скоро ще се прибере у дома
7271
на 14.07.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пострадалият от катастрофата, в която влак помете кола на прелез в село Труд, скоро ще бъде изписан от болницата, съобщиха за TrafficNews.bg от УМБАЛ „Свети Георги”.
препоръчано
Мъжът е бил изведен на 26 юни от КАИЛ и настанен в Неврохирургия. На 58-годишния мъж от Строево му предстои рехабилитация.
Припомняме, че тежкият инцидент стана край село Труд на 2 юни. Шофьор на опел се е опитал да премине прелеза при спусната бариера и идващият влак го помел и влачил около 200 метра по линията.
свързани новини
ИЗВЪНРЕДНО! Кървава трагедия в Сливенско! Влак помля микробус, има загинал
11374
на 12.07.2017
ТЕЖЪК ИНЦИДЕНТ! Влак отнесе такси край Кочериново, има пострадали
10100
на 11.07.2017
Разследващи обясниха, че водачът е стоял няколко минути на релсите, като е имал възможност да избегна влака, възможно е да му е прилошало. Влакът се е движел с около 80 км в час по време на сблъсъка.
Машинист се хвърли пред влак, за да спаси възрастна жена
10933
на 11.07.2017


