ГОРЕЩО
Криминален психолог за убийството в Пловдив: Действали са като глутница, жертвата е била обезличена
ЖЕСТОКО УБИЙСТВО! Украинец закла свой сънародник след запой в Слънчев бряг
Президентът Йотова с първи думи за взривилия се дрон: Очаквам докладите на службите и каква е била неговата роля
КОЙ ПЛАЩА СМЕТКАТА? Депутатите ни струват близо 10 млн. евро
Вижте как тийнейджърите садисти от Пловдив купонясват с брадви и алкохол (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Нов спонсор може да влезе в Левски от следващата година, твърди "Мач Телеграф". Българска компания е започнала проучвателни разговори при какви условия и кога може да стане генерален спонсор на сините.
препоръчано
Друг важен момент е, че евентуалният нов спонсор има вариант да вземе и част от акциите и така да придобие миноритарен дял от клуба.
В момента Наско Сираков държи 86,6 процента от акциите на клуба, а 9,88 % са собственост на сдружението "Левски на левскарите", което е яростен противник на управлението на настоящето ръководството на сините.
свързани новини
Левски продава играч в Израел
21971
на 11.09.2025
Сред вариантите за бъдещото разпределение на собствеността, е възможният нов спонсор да получи 30 процента от акциите на Сираков.
Левски замина за Казахстан с Майкон (СНИМКИ)
4512
преди 1 часа
Трансферно ембарго на "Герена"
6372
преди 2 часа
Герой на Локо, спечелил 2 купи и медал, разтърси с изповед
8892
преди 5 часа
Цветомир Найденов: Няма пари, похарчихме 230 хил. евро
19931
преди 19 часа


