BG EN

Лео ди Каприо оставя бащинството в ръцете на съдбата

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Лео ди Каприо оставя бащинството в ръцете на съдбата

4322
на 13.01.2016
Лео ди Каприо оставя бащинството в ръцете на съдбата
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

41-годишният актьор Леонардо ди Каприо призна, че не планира да става баща, заявявайки, че „ако се случи, то ще се случи”. 

Един от най-желаните ергени на Холивуд наскоро приключи връзката си с манекенката Кели Рорбах , с която излизаше от юни миналата година.

препоръчано

Красавицата на "Sports Illustrated" се присъедини към дългия списък с красиви жени на Леонардо, сред който са Жизел Бюндхен и Бар Рафаели. Поредната раздяла на актьора възроди темата дали Лео някога ще се задоми и мисли ли да има деца. 

„Искате да ме питате дали искам да създам деца в свят като този?”, обърна се Лео към репортер на списание „Ролинг Стоун”, който зачеркна темата с бащинството по време на интервю със звездата. "Ако това се случи, то ще се случи. Предпочитам да не задълбавам в темата с подробности, защото ще бъда цитиран погрешно”, сподели звездата. 

Вместо това актьорът иска да се съсредоточи върху филмовите си роли и каузата му за борба с климатичните промени и опазване на околната среда. По време на интервюто си пред изданието той обясни колко е важно да пазим природата. В момента Леонардо снима документален филм по темата, в който обсъжда най-актуалните въпроси със световни политици и лидери. 

„Няма и няколко часа на ден, в които да не мисля за това. Големият въпрос е дали вече не е твърде късно”, сподели той.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март (НА ЖИВО) ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март (НА ЖИВО)
ново
Днес: 27
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК