BG EN

Лидерът на движението Демократична и народна съпротива на Хаити призова за бойкотиране на изборите в страната

СВЕТЪТ ДНЕС

Лидерът на движението Демократична и народна съпротива на Хаити призова за бойкотиране на изборите в страната

1335
на 23.10.2015
Лидерът на движението Демократична и народна съпротива на Хаити призова за бойкотиране на изборите в страната
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Лидерът на движението Демократична и народна съпротива на Хаити Мишел Андре призова за бойкотиране на изборите в страната, предаде Prensa Latina.

препоръчано

„Бойкотирането на изборите ще позволи да се избегне неминуема катастрофа, понеже сегашните власти готвят „изборен преврат“. Трябва да поведем борба за справедливи и заслужаващи доверие избори“, заяви Андре.

Той призова за отмяна на първия кръг на изборите, състоял се на 9 август, както и за оставките на членовете на избирателната комисия на страната.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК