ГОРЕЩО
Правителството назначи 28 нови областни управители - вижте кои са те
ИЗВЪНРЕДНО! Над килограм чист фентанил е иззет при поредна успешна операция на СДВР (СНИМКИ)
ЕКШЪН В ПАРЛАМЕНТА! Занулиха Божо Косичката и ДБ: Вие сте като тефлонов тиган - нищо не ви се лепи, защото имате медиен комфорт
ПИК TV! В ГЕРБ негодуват заради свалената охрана на Борисов (ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Демерджиев с подробности за спецакцията срещу наркотрафика и войната по пътищата. Заплашени са и нелоялните търговци (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Наставникът на Барселона Луис Енрике определи нападателя Луис Суарес като „убиец“. Уругваецът заби хеттрик във вратата на Гуанджоу в полуфинала на световното клубно първенство в Япония.
„Той е убиец в наказателното поле, нападател способен да завърши ситуация, която няма шанс да бъде завършена“, коментира Енрике.
„Той е първият, който пресира и помага, а това мотивира останалите да правят същото. Отборът ни показа много солидно представяне, без никакви грешки. Не им позволихме да създадат каквито и да е опасности пред нашата вратар. Техните звезди не успяха да блеснат благодарение на нашата преса“, сподели още наставникът на Барса по повод играта на каталунците.
препоръчано
свързани новини
ЦСКА и WINBET празнуват 10 години от началото на своето партньорство
2273
преди 30 минути
ЦСКА го закъса здраво преди Вечното дерби
8434
преди 4 часа
НА "ГЕРЕНА": Трансферна бомба цъка в Левски
6551
преди 4 часа
НЕ Е ШЕГА: Ето колко поиска Славия от ЦСКА и Лудогорец за бижуто си
22720
преди 19 часа


