BG EN

Люси Иларионов става журналист в "Отдел Издирване"

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Люси Иларионов става журналист в "Отдел Издирване"

9975
на 23.04.2021
Люси Иларионов става журналист в Отдел Издирване
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Издирването на снайпериста Ивица Божич (Кире Гьоревски) ще отведе Нера Павлович (Ива Михалич) до шокиращи открития за миналото ѝ в новия епизод на "Отдел Издирване" тази вечер.

препоръчано

Агентът на Европол ще се присъедини към отдела на Камен Петков (Юлиан Вергов), за да съдейства за разследването. Това, което не подозира е, че ще се натъкне на съдбоносна новина, която ще промени хода на събитията. А именно – къде се намира брат ѝ Марко, когото преди много години е загубила?  

Камен Петков официално е оневинен и получава възможността да насочи цялото си внимание към самоличността на Портиера. Търсенето на престъпника ще заведе главния инспектор до другия човек, който някога е стигал близо до истината за случаите от миналото – журналиста Калин Славов (Люси Иларионов).

За да стигне до него обаче, Камен ще се наложи да използва помощта на своя приятел Радо Йорданов (Иван Бърнев) и управителя на частен център за психично здраве Мария Фотева, в чиято роля зрителите ще видят актрисата Весела Бабинова.

Междувременно бунтът на дъщерята на новия съпруг на Ралица Петкова (Ана Пападопулу) ще я постави в много опасна ситуация. Притесненият баща Петър (Роберт Янакиев) ще се обърне за помощ към жена си, за да я открият по-скоро. Със случая се заема Магдалена (Елена Телбис), която ще се натъкне на нещо далеч по-опасно от просто избягал от вкъщи непокорен тийнейджър.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа
ново
Днес: 58
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК