Манчестър Сити се върна на върха във Висшата лига на Англия

5805
на 04.04.2019

Отборът на Манчестър Сити се върна на върха в класирането във Висшата лига на Англия, след като в двубой от шампионата победи у дома Кардиф с 2:0.

Кевин де Бройне в 6-ата минута и Лерой Сане в 44-ата минута бяха точни за селекцията на мениджъра Хосеп Гуардиола.

След 26-ата си победа в кампанията Манчестър Сити си върна аванса от точка пред Ливърпул. Кардиф регистрира 20-ата си загуба за сезона и е на 18-ото място.

Тотнъм дебютира на новия си стадион с победа. „Шпорите” се наложиха над гостуващия Кристъл Палас с 2:0.

Хьонг Мин Сон в 55-ата и Кристиан Ериксен в 80-ата минута вкараха головете за Тотнъм. В класирането Тотнъм е на трето място в класирането, а Кристъл Палас е на 13-а позиция.

В друг мач от кръга Челси победи у дома Брайтън с 3:0. Челси е на пета позиция в пордеждането, а Брайтън е на 15-а.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за първия ден на май - възможни непредвидени разходи за Скорпионите, новина ще изнерви Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за първия ден на май - възможни непредвидени разходи за Скорпионите, новина ще изнерви Стрелците
Любен Дилов пред ПИК TV: Уж реномираната кантора на Лена е произвела дърводелско изделие за Корал?! Все едно да обереш къща и да си изпуснеш личната карта вътре (ВИДЕО) Любен Дилов пред ПИК TV: Уж реномираната кантора на Лена е произвела дърводелско изделие за Корал?! Все едно да обереш къща и да си изпуснеш личната карта вътре (ВИДЕО)