BG EN

МВР издирва сина на директорката на дома на ужасите в Елин Пелин

Крими

МВР издирва сина на директорката на дома на ужасите в Елин Пелин

33236
на 16.04.2017
МВР издирва сина на директорката на дома на ужасите в Елин Пелин
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Четвърти участник в схемата за имотни измами в хосписа в Елин Пелин е в неизвестност, съобщиха от прокуратурата, цитирани от Би Ти Ви.

За общонационално издирване е обявен Божидар Неферов, син на директорката и собственик на дома Йорданка Неферова. Според разследването той е бил на работа в дома и също е извършител на измамите.

Йорданка Неферова стопанисва още един дом за възрастни хора в град Банкя. Според разследването в него не е имало измами.

Разследващите смятат, че Неферова и синът й са измислили схемата. Управителят Бойко Стоянов се е занимавал с финансовите операции в банките, а полицаят Бисер Докторов е правил справките за имотите в базата данни на МВР. За 6 години той е направил хиляди справки, които са запазени в архива.

препоръчано

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV! Княгиня Калина се вля в Шествието за семейството (ВИДЕО) ПИК TV! Княгиня Калина се вля в Шествието за семейството (ВИДЕО)
ново
Днес: 83
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК