Мениджърът на Тотнъм Моуриньо с много любопитно изказване

24874
на 13.12.2019

Free Bet Бонус за специалистите в Спортните Залози на efbet.com (18+)

Мениджърът на Тотнъм - Жозе Моуриньо, гледа философски на загубата на "шпорите" с 1:3 от Байерн (Мюнхен) в мач от групите на Шампионската лига. Визираната среща в Германия предложи отчетливо по-нападателна игра за домакините, съответно и заслужена победа за Байерн. Моу обаче даде почивка в двубоя на много от асовете на Тотнъм. Тъй като още преди срещата беше ясно, че баварците ще заемат първото място в карето, а лондончани - второто.

"Това бе добър мач за мен. Не искам да казвам, че съм си направил изводи, защото това е твърде силна дума, но мога да заявя, че получих важна информация...

Бих предпочел да спечелим или да завършим наравно. Дори щях да съм по-доволен, ако Сон бе вкарал в края на мача, за да загубим с 2:3.

Не искахме да запишем лош резултат, който да хвърли сянка върху отбора. Научих доста за много от момчетата", заяви Моуриньо.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 март - Близнаците могат да изгубят част от спестяванията си, емоцията е водеща за Скорпионите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 март - Близнаците могат да изгубят част от спестяванията си, емоцията е водеща за Скорпионите
САМО В ПИК TV! Социологът Мира Радева: Бойко Борисов е с най-голям политически опит, разбирам защо не е обичан, но алтернативата е едни вдетинени 40-годишни мъже (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Социологът Мира Радева: Бойко Борисов е с най-голям политически опит, разбирам защо не е обичан, но алтернативата е едни вдетинени 40-годишни мъже (ВИДЕО)