BG EN

Милица Мирчева се представи достойно в маратона

Рио 2016

Милица Мирчева се представи достойно в маратона

9083
на 14.08.2016
Милица Мирчева се представи достойно в маратона

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Милица Мирчева се нареди на 108-о място от стартирали общо 157 състезателки в маратона на олимпийските игри в Рио де Жанейро. 22-годишната ни представителка от Добрич пробяга разстоянието за 2:51,06 часа. 

Дистанцията от 42 км и 195 м най-бързо покори Джемима Сумгонг (Кения), която приключи с време 2:24,04 и завоюва златния медал в състезанието. Втора, само на девет секунди зад победителката, остана представителката на Бахрейн Еунис Кируа (2:24,13), а с бронза се окичи Маре Диаба (Етиопия). Специалистката в дълиге бягания завърши на 26 секунди зад Сумгонг.

Общо 24 състезателки не успяха да завършат маратонското бягане.

препоръчано
свързани новини
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ТОТАЛЕН ШОК! Ивайло Мирчев се закани да реже главата на министъра на енергетиката (ВИДЕО) ТОТАЛЕН ШОК! Ивайло Мирчев се закани да реже главата на министъра на енергетиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК