BG EN

Мишки църкат в Белия дом! Гризач тупна в скута на журналист - мрежата избухна от майтапи за "руския шпионин" (ВИДЕО/СНИМКИ)

ШАРЕН СВЯТ

Мишки църкат в Белия дом! Гризач тупна в скута на журналист - мрежата избухна от майтапи за "руския шпионин" (ВИДЕО/СНИМКИ)

12570
на 02.10.2019
Мишки църкат в Белия дом! Гризач тупна в скута на журналист - мрежата избухна от майтапи за руския шпионин (ВИДЕО/СНИМКИ)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мишка падна от тавана на Белия дом върху слисан репортер и предизвика бъркотия и писъци в залата сред журналистическата колегия, събрала се на пресбрифинг в президентската резиденция във Вашингтон, предаде Асошиейтед прес.

препоръчано

Потърпевшият беше Питър Алекзандър - кореспондент на телевизия Ен Би Си По-късно той написа в Туитър: "Има и други новини: мишка падна буквално от тавана на нашата зала в Белия дом и тупна право в скута ми".

Малката армия от репортери, продуценти и тв оператори, акредитирани към Белия дом, скочиха да залавят малкия гризач, но безуспешно. Той успя да се шмугне в някаква кухина.

Изненадващата случка произведе голямо оживление в социалните мрежи. Репортерът от Ен Би Си Шанън Петипийс написа в Туитър: "Това бе най-вълнуващото събитие в залата за брифинги на Белия дом от няколко месеца".

Минути по-късно мрежата избухна от шеги и закачки. Най-щекотливият въпрос беше, дали мишката не е шпионин на Путин.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 35
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК