BG EN

Младеж от Ново Неделчево е тежко раненият при катастрофата в дефилето, транспортират майка и дете към болницата

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Младеж от Ново Неделчево е тежко раненият при катастрофата в дефилето, транспортират майка и дете към болницата

4076
на 03.08.2015
Младеж от Ново Неделчево е тежко раненият при катастрофата в дефилето, транспортират майка и дете към болницата
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

24-годишен младеж от Ново Делчево е тежко раненият след катастрофата на главен път Е-79 в района на Кресненското дефиле. Той е приет в спешно отделение на благоевградската болница с лицево-челюстна травма, губил е съзнание. В момента му извършват изследване на скенер. Това предаде struma.bg.

препоръчано

Майка и дете, също пострадали в катастрофата, ги транспортират към санданската болница.

Припомняме, че лек автомобил „Фолксваген” и „Опел” се удариха тежко около 11.20 часа малко преди Кресненското ханче. Преди минути движението бе отпушено, след като шофьори прекараха близо 30 минути в тунела. Фолксвагенът е обърнат по таван, съобщиха очевидци на катастрофата пред struma.bg.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март
ново
Днес: 8
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК