BG EN

Момче с тротинетка блъсна 8-годишно дете в Карнобат

Инциденти

Момче с тротинетка блъсна 8-годишно дете в Карнобат

10521
на 07.08.2025
Момче с тротинетка блъсна 8-годишно дете в Карнобат
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

8-годишно момченце е пострадало при сблъсък с тротинетка на кръстовището на карнобатските улици "П.К. Яворов" и "Драва", съобщиха от полицията.

препоръчано

Инцидентът е от 6 август. Тротинетката е управлявана от 13-годишен младеж.

Поради загуба на контрол той блъска намиращото се на пътното платно малко дете. 

То е прегледано е и е освободено за домашно лечение.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 105
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК