BG EN

Мъж изпи 6 л бира за 20 минути и почина

СВЕТЪТ ДНЕС

Мъж изпи 6 л бира за 20 минути и почина

13721
на 19.07.2013
Мъж изпи 6 л бира за 20 минути и почина
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Участник в състезание по надпиване с бира почина, предаде РИА Новости. 45-годишният бодигард е бил участник в състезание по надпиване с кехлибарената напитка в градчето Хеа иТруйолс в югоизточната провинция Мурсия. Охранителят е изпил 6 литра от течността за 20 минути.

препоръчано

След бързото поемане на равното на 12 стандартни били количество на човека е прилошало в разгара на веселбата. Организаторите са качили състезателя на линейка, но той издъхнал по пътя към местна болница. Празникът бил прекратен, и в града е обявен тридневен траур. Регламентът на състезанието е всеки участник да изпие колкото може повече бира за 20 минути, посочва медията.


Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Търсенето на служебен премиер и кабинет са част от предварително готов сценарий (ВИДЕО) Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: "Търсенето" на служебен премиер и кабинет са част от предварително готов сценарий (ВИДЕО)
ново
Днес: 123
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК