Мъри Стоилов с фурор в чужбина

9604
на 22.07.2017

Отборът на Астана, воден от българския специалист Станимир Стоилов, записа шеста поредна победа в първенството на Казахстан. В мач от 21-ия кръг тимът, ръководен от Мъри се наложи с 2:0 над Тобол Костанай.

Ганайският нападател Патрик Твумаси вкара по един гол в двете полувремена, за да донесе нови три точки на своя отбор. Твумаси откри резултата в 44-ата минута, а двадесет преди края на срещата оформи крайния резултат.

Астана е едноличен лидер в шампионата с 51 точки, акцентира "Лайфспорт". Вторият Кайрат има 8 по-малко и мач пасив. Мъри Стоилов продължава с впечатляващите резултати в кариерата си.

WINBET – Ултра завишени коефициенти за топ спортни събития (18+)

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво вещаят звездите за всяка зодия на Лазаровден САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво вещаят звездите за всяка зодия на Лазаровден
Виктор Димчев пред ПИК TV: Борисов е преценил, че ППДБ ще са малкото братче на ДПС, а не големият ръжен в ръката на Агата (ВИДЕО) Виктор Димчев пред ПИК TV: Борисов е преценил, че ППДБ ще са малкото братче на ДПС, а не големият ръжен в ръката на Агата (ВИДЕО)