BG EN

НА КОСЪМ: Дрон спаси сърфист от акула (ВИДЕО)

ГОРЕЩО
ШАРЕН СВЯТ

НА КОСЪМ: Дрон спаси сърфист от акула (ВИДЕО)

15010
на 18.09.2019
НА КОСЪМ: Дрон спаси сърфист от акула (ВИДЕО)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Дрон засне акула, приближаваща сърфист, на плаж в Австралия. Собственикът на безпилотното устройство Кристофър Джой сканирал плажа за опасности. Самият дрон бил оборудван с инфрачервена камера и предупредителни говорители.

препоръчано

Джой разказва, че когато видял акулата да плува около сърфиста, включил сигналната система за предупреждение. „Акула, акула, акула! Евакуирайте плажа незабавно!” звучало от говорителите. По думите на пилота животното се подплашило и избягало.

Кристофър Джой сподели, че и преди е използвал дронове, за да предпази сърфистите. Според него този метод е по-ефективен, отколкото използването на мрежи.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 юни - Стрелците могат да увеличат приходите си, Козирозите разкриват неподозирани възможности САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 юни - Стрелците могат да увеличат приходите си, Козирозите разкриват неподозирани възможности
ПИК TV x
СТАНАХА ЗА СМЯХ! Разкриха култов диалог между Костадинов и Киро в пленарна зала (ВИДЕО) СТАНАХА ЗА СМЯХ! Разкриха култов диалог между Костадинов и Киро в пленарна зала (ВИДЕО)
ново
Днес: 101
горещо
hot
най-четени новини в момента