BG EN

Най-малко 27 души са загинали при сблъсъци в Конго

Африка

Най-малко 27 души са загинали при сблъсъци в Конго

6825
на 11.08.2017
Най-малко 27 души са загинали при сблъсъци в Конго
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Правозащитната организация „Хюман Райтс Уоч“ алармира, че през последната седмица на сблъсъци в Конго са загинали най-малко 27 души, предава Voice of America, цитирано от Фокус.

препоръчано

По-голямата част от смъртните случаи са в столицата Киншаса, където членовете на сепаратистка секта организираха протест срещу управляващия президент и щурмува затвор.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 93
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК