ГОРЕЩО
Петър Витанов РАЗКРИ ИСТИНАТА за бюджета
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
НЕОСПОРИМ ФАКТ! Тол камери заснели шофьора, който уби две деца и един баща на АМ "Тракия", с телефон в едната ръка и с чаша в другата
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Само след около час ще стане ясно какъв е състава на правителството, предложено от Реформаторите. Кой обаче ще е премиер е най-горещият въпрос, който не дава мира на политиците.
По последна и непотвърдена информация – кандидатурата на десните ще е жена, информира Нова тв. Никой обаче не се наеме да казва конкретни имена, а от кухнята на реформаторите даже ги е страх да боравят с инициали.
Развръзката ще дойде в 11 ч. днес, когато Реформаторския блок ще донесе папката с наредения състав на нов кабинет и ще го представи на премиера в оставка Бойко Борисов, който ще каже одобрява или не предложението.
препоръчано
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В ПИК!
свързани новини


